Forum WELLNESS - Zdrowie, Profilaktyka, Medycyna Niekonwencjonalna - FORUM Strona Główna WELLNESS - Zdrowie, Profilaktyka, Medycyna Niekonwencjonalna - FORUM
Forum poświęcone dbaniu o zdrowie, alternatywnym sposobom leczenia, oraz szeroko rozumianej profilaktyce.
 
 » FAQ   » Szukaj   » Użytkownicy   » Grupy  » Galerie   » Rejestracja 
 » Profil   » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   » Zaloguj 

urządzenie dla seniora
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WELLNESS - Zdrowie, Profilaktyka, Medycyna Niekonwencjonalna - FORUM Strona Główna -> Porady Domowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jolek
Gość






PostWysłany: Pią 23:57, 27 Maj 2022    Temat postu: urządzenie dla seniora

Witam, szukam urządzenia które pomoże mi w opiece nad babcią. Niestety choruje przez co muszę mieć wgląd w jej tętno Sad Poleca ktoś jakieś urządzenie?
Powrót do góry
t0maszciesiel12
Gość






PostWysłany: Sob 0:22, 28 Maj 2022    Temat postu:

Taką funkcję ma Opaska życia. Ma do tego świetną aplikację do podglądu. Opaska ma też GPS, przez co trzyma gdzieś z 20 kilka godzin na baterii ale to i tak moim zdaniem bardzo dobry wynik biorąc pod uwagę fakt, że te funkcję na prawdę mogą uratować sytuacje
Powrót do góry
nataliamich
Gość






PostWysłany: Pon 9:24, 30 Maj 2022    Temat postu:

Szczerze mogę polecić Opaskę życia, działa bardzo dobrze i w swojej cenie nie ma moim zdaniem lepszej alternatywy.
Powrót do góry
b0rsc
Gość






PostWysłany: Pon 13:02, 30 Maj 2022    Temat postu:

Opaska życia na pewno się sprawdzi, super urządzenie z wieloma funkcjami m.in mierzenie tętna, lokalizacji, czytania na głos godziny przydatne bardzo dla osób starszych
Powrót do góry
sysek
Gość






PostWysłany: Wto 11:08, 31 Maj 2022    Temat postu:

Polecam Opaskę życia, super cena i super funkcjonalności jak GPS, tętno wspomniane przez ciebie i np czytanie godziny na głos
Powrót do góry
Kauczu
Gość






PostWysłany: Wto 12:07, 31 Maj 2022    Temat postu:

Korzystałem z kilku takich opasek, Locon, Sidly, jednak najlepsza dla mnie była Opaska życia. Działała najstabilniej, miała najlepszą aplikację
Powrót do góry
olczykes
Gość






PostWysłany: Śro 22:40, 01 Cze 2022    Temat postu:

Opaska życia fajna bardzo, działa stabilnie szybko się synchronizuje z aplikacją, zdecydowanie godna polecenia, bardzo fajny stosunek cena jakość
Powrót do góry
koksik3
Gość






PostWysłany: Śro 23:32, 01 Cze 2022    Temat postu:

Mogę polecić mocno Opaskę życia, super sprawa dla osób opiekujących się drugą osobą. Bardzo ułatwia sprawe np przez zdalne podglądanie danych z Opaski
Powrót do góry
WasilewskaEwa
Gość






PostWysłany: Pon 12:19, 06 Cze 2022    Temat postu:

Opaska zycia będzie dobrym wyborem, sprawdza się
Powrót do góry
Kolczy1q
Gość






PostWysłany: Śro 23:17, 08 Cze 2022    Temat postu:

Ja korzystam z Opaski Życia i jestem bardzo zadowolony działa świetnie, super aplikacja dobra cena nie ma niczego do zarzucenia, polecam
Powrót do góry
zeliwny
Gość






PostWysłany: Pią 9:30, 10 Cze 2022    Temat postu:

Tak jak wszyscy - Opaska życia, super jest bardzo okej nie zacina się nic fajna aplikacja i dobra cena
Powrót do góry
lucjanka
Gość






PostWysłany: Nie 21:00, 12 Cze 2022    Temat postu:

Opaska życia top, na prawdę świetne urządzenie, sprawdza się na codzień, fajnie działa aplikacja i lokalizacja
Powrót do góry
nataliamich
Gość






PostWysłany: Śro 0:45, 15 Cze 2022    Temat postu:

Polecam z całego serca Opaske zycia. Aplikacja do podglądu danych mega, łatwa w obsłudze, super rozwiązanie
Powrót do góry
jarosz_ola
Gość






PostWysłany: Śro 15:47, 15 Cze 2022    Temat postu:

OD siebie piolecam Opaskę życia, jest bardzo przydatna przy opiece nad starszym osobami, jest niezawodna można na niej polegać
Powrót do góry
odczapy
Gość






PostWysłany: Czw 0:08, 16 Cze 2022    Temat postu:

Opaska zycia bedzie bardzo dobrym wyborem, nie ma nic do zarzucenia jej, swietnie sie sprawdza, mozna na niej polegac a to najwazniejsze, do tego swietna aplikacja
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WELLNESS - Zdrowie, Profilaktyka, Medycyna Niekonwencjonalna - FORUM Strona Główna -> Porady Domowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
subMildev free theme by spleen & Programosy
Regulamin